Frequently Asked Questions

EBijuteri Toptan 1500metrekare depo ve 400metrekare showroom alanıyla Türkiye'nin en büyük depo ve showroomuna sahip bijuteri, çelik takı toptancısıdır.
Sitemizden toptan satış yapılmaktadır. Ürünlerde görmüş olduğunuz fiyatlar piyasadaki gerçek toptan fiyatlardır. Sitemizden genellikle magazası olan, internetten satış yapan yada evde elden satış yapan kişiler alışveriş yapmaktadır. Son kullanıcıların alışveriş yapmasını önlemek için 300 TL alt limitimiz mevcuttur.
Bütün kargo firmalarıyla anlaşmamız mevcuttur, uygunluk ve gönderim süresi ile şuan da ideal olan mng kargo ile çıkışlarımız sağlanmaktadır, talebiniz doğrultusunda dilerseniz bizim anlaşma kodumuzla dilerseniz sizin anlaşma kodunuz olduğu kargo firmasıyla gönderim sağlanmaktadır.
EBijuteri Toptan, Düzce Merkez'de 1500 m2 kapalı alanı bulunan bir takı markasıdır. 444 49 81 numaralı hattımızdan tüm soru/sorunlarınız için cevap bulabilirsiniz.
Bijuteri ürünleri genel anlamda ter ve parfüme temas ettiğinde ve zamana bağlı olarak kararma yapan ürünlerdir. Kaplama çeşitlerine göre daha geç kararma yapan ürünler bulunmakta. Sitemizde her tarzdan ürüne ulaşmanız mumkun. Dikkat etmeniz gereken husus fiyat kalite eşitliğidir. Sitemizde aynı üründen hem ucuz hem pahalısını görüyorsanız farklılık kaplamadan ve kullanılan taşlardan kaynaklanır. Kolye zinciri ve bileklik zinciri bijuteri ürünlerinin en hızlı kararan gurubudur.
Loading...