Hakkımızda

Ebijuteritoptan; B2B, moda e-ticareti alanında kendini hızla lider marka haline getirdi. Şimdiye kadar 100.000'den fazla büyük, orta ve küçük ölçekli müşteriye hizmet verdik ve dünya çapında 50'den fazla ülkeye sipariş gönderdik. Müşterilerimiz ağırlıklı olarak B2B alıcıları, B2C tüccarları, butikleri ve küçük ve orta ölçekli girişimcileri içerir.
İşimizin hızla gelişmesiyle ve dünya çapındaki müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için 2022’de Türkiye merkezli bir “küresel merkezi depo” kurduk ve Ebijuteritoptan.com platformunu başlattık. Avrupanın olgun ve verimli tedarik zinciri sisteminden ve zengin endüstriyel kaynaklarından yararlanıyoruz. Ebijuteritoptan, dünyadaki tüm müşterilere daha fazla ve daha iyi moda ürünleri sunmak için sıkı ürün kalite kontrolüne uyarken, ürün geliştirmek ve üretmek için 100'den fazla ulusal ve uluslararası fabrika ile işbirliği yapmaktadır.

• Büyük veri: Ebijuteritoptan, küresel moda trendlerini takip etmek ve bu trendlere dayalı olarak sürekli olarak yeni ürünler geliştirmek için büyük veri teknolojisini uygular. Dünya çapında yeni trendleri ve ürünleri keşfetmek için profesyonel alıcılardan oluşan bir ekibimiz var.

• Yeni ürünler: Küpeler, kolyeler, bilezikler, yüzükler, halhallar, kendin yap el yapımı malzemeler, takı aksesuarları, gözlük zincirleri ve diğer ürünler gibi ürün yelpazemize her ay ortalama 1.000'in üzerinde yeni ürün eklenmektedir. Çeşitli renk ve stiller arasından seçim yapabilirsiniz.

• Yüksek kaliteli malzemeler: Takılarımız için paslanmaz çelik (304 veya 316L çelik), bakır, 925 gümüş, alaşım, zirkon, inciler ve doğal taşlar gibi çeşitli malzemeler seçtik. Ürün renginin korunmasını ve hipoalerjeniteyi sağlamak için sıkı işçilik kullanıyoruz. Ürün malzeme bilgileri ürün sayfasında belirtilecektir.

• Uluslararası standartlar: Tüm mücevherlerimiz nikel içermez ve AB ithalat standartlarını karşılar.

• Destek Hattı: Destek hattımız üzerinden sesli olarak veya Whatsapp üzerinden bizle iletişime geçerek; soru, görüş ve taleplerinizi iletip, hızlıca yanıt alabilirsiniz.
Loading...